Автоцентр Ера.

Адреса: вул. Липинського 36. Сервіс: (032) 2-444-900, (032) 231-86-55, (067)380-03-96, (067)381-22-41 Запчастини Subaru: (067)383-34-18Технічні характеристики Outback 2015Симетрична система повного приводу Symmetrycal AWD

Симетрія забезпечує рівновагу, а рівновага служить запорукою стійкості та контролю в новому Outback. Завдяки збалансованому поєднанню роботи двигуна SUBARU BOXER та Симетричної системи повного приводу Symmetrical All-Wheel Drive, автомобілі Subaru створені для безпечного керування. Ця система розподіляє потужність рівномірно на всі чотири колеса, щоб максимально підвищити контроль керування та стійкість автомобіля в умовах їзди будь-якими дорогами. Поєднання врівноваженого двигуна та Симетричної системи повного приводу Outback забезпечить таку стійкість, маневреність та тягу, які безсумнівно допоможуть Вам уникнути небезпеки за несприятливих погодних умов або коли у Вас є лише кілька секунд, щоб зреагувати на несподівану ситуацію.


Система повного приводу з активним розподілом обертального моменту

Система Lineartronic (безступінчата коробка передач) у поєднанні із Системою повного приводу з активним розподілом обертального моменту у повній відповідності до умов тяги, режиму роботи трансмісії та дій водія здійснює постійний контроль розподілу обертального моменту між передніми та задніми колесами.

Покращена підвіска

Підвіска з вдосконаленою роботою передніх стійок із задніми амортизаторами, налаштована на максимальний баланс між чутливим кермовим управлінням та м'якою комфортною їздою.

Конструкція кріплення рами

Збільшена передня зона деформації є невід’ємною частиною рами, а конструкція кронштейна кріплення двигуна утримує ці компоненти якнайдалі від пасажирського салону, в разі фронтального зіткнення.
Двигун SUBARU BOXER
Небагато автомобілів можуть рухатися так невимушено й енергійно, як Outback, тож Ви не здивуєтесь наскільки впевнено це відбувається. Конструкція горизонтально-опозитного двигуна передбачає розташування поршнів під кутом 180 градусів, що забезпечує більш низький та плаский профіль порівняно з іншими типами двигунів. Цим обумовлюється більш низький центр ваги автомобіля в цілому, а також краща рівновага. До того ж протидія поршнів двигуна один одному сприяє природному зниженню рівня вібрацій.

Покращена стійкість

Завдяки більш пласкому профілю блоку циліндрів та зниженню його монтажної висоти, автомобіль більш стійкий та врівноважений, а також менш схильний до крену порівняно з іншими конструкціями.

Захоплива потужність

Під час роботи з будь-якою частотою обертання двигун забезпечує досягнення відповідної потужності швидко та рівномірно. Поршні розташовані в одній площині і чітко протидіють один одному, зменшуючи рівень вібрацій, що робить рух захоплюючим та невимушеним.

Двигун SUBARU BOXER об'ємом 2,5 л. DOHC

2.5 літровий DOHC двигун у новому Outback став більш потужним та економічнішим у витраті палива. Розробники удосконалили двигун, покращивши діапазон обертового моменту (від середнього до мінімального), щоб новий Outback міг максимально швидко рушити з місця після повної зупинки. Отримайте більше задоволення від їзди містом та більше потужності на автостраді завдяки збільшеним 235 Нм обертового моменту при всього 4000 об/хв. А у поєднанні з варіаторною трансмісією Lineartronic Ви отримаєте плавне рушання та економію витрати палива, що позитивно впливає на екологічність автомобіля на дорозі.
МАКС. ПОТУЖНІСТЬ:
129 кВт (175 к.с.) /5800 об/хв
МАКС. ОБЕРТАЛЬНИЙ МОМЕНТ:
235 Нм (24.0 кгсм) / 4000 об/хв
ВИТРАТА ПАЛИВА:
7,0 л/100 км* (LINEARTRONIC)
ВИКИДИ CO2:
161 г/км* (LINEARTRONIC)
*1 Витрата палива та викиди CO₂: Відповідно до EC715/2007 - EC136/2014W.

Двигун SUBARU BOXER об'ємом 3,6 л. DOHC

Досконалий, найбільший серед двигунів SUBARU BOXER, доступних для Outback, дарує водієві рівномірну потужність, тихий хід, низький рівень викидів та виключну ефективність. Легкий, компактний та ідеально збалансований завдяки конструкції, він забезпечує вражаючий обертальний момент завдяки подвійній системі активного газорозподілу (AVCS). Низький рівень тертя та підвищена жорсткість забезпечують додаткове зменшення шумів та вібрацій, а також низьку витрату палива та зменшення шкідливих викидів. Для того, щоб Outback оптимально споживав пальне на будь-якій швидкості, 3.6-літровий двигун поєднаний із м'якою та ефективною варіаторною трансмісією Lineartronic. МАКС. ПОТУЖНІСТЬ:
191 кВт (260 к.с.) /6000 об/хв
МАКС. ОБЕРТАЛЬНИЙ МОМЕНТ:
350 Нм (37.5 кгсм) / 4400 об/хв
ВИТРАТА ПАЛИВА:
9,9 л/100 км* (LINEARTRONIC)
ВИКИДИ CO2:
230 г/км* (LINEARTRONIC)
*2 Витрата палива та викиди CO₂: Відповідно до ECE R101-01.
Варіаторна трансмісія Lineartronic
Варіаторна трансмісія Lineartronic (безступінчата коробка передач) розроблена таким чином, щоб отримати максимальну віддачу від роботи двигуна SUBARU BOXER та симетричної системи повного привода Symmetrical AWD. Lineartronic забезпечує ефективний розподіл потужності двигуна для зменшення витрати палива, що складає всього 7,0 л/100км (2.5 DOHC Lineartronic). Варіаторна трансмісія забезпечує плавний рух, легкість керування та миттєву реакцію. Lineartronic перемикає передачі непомітно та рівномірно працює при зміні швидкості автомобіля та потужності роботи двигуна, тому водій почувається максимально комфортно та впевнено під час прискорення.

Управління на кермі

На кермі Outback розміщено перемикачі для зручного керування передаточним числом варіаторної трансмісії, що підходить для Вашого стилю їзди. Завдяки зручному розташуванню перемикачів, Ви швидко можете перевести автомобіль у режим спортивного ручного керування.

Система SI-DRIVE

Захоплююча універсальність Outback довершується системою інтелектуального керування SUBARU (SI-DRIVE), тож Ви можете адаптувати ходові якості автомобіля до свого стилю керування та дорожніх умов за першої ж необхідності.

Режим "Sport Sharp" (Форсований спортивний)

Для швидкого прискорення автомобіля увімкніть на кермі режим "Sport Sharp", і насолоджуйтесь потужним рухом Outback. Використовуйте перемикачі управління на кермі для максимального контролю над автомобілем. Саме в цьому режимі Ви відчуєте увесь потенціал нового Outback.

Спортивний режим "Sport"

Цей високо чутливий режим з негайним прискоренням підходить для руху автомобіля у будь-яких умовах. Відчуйте задоволення від їзди в спортивному режимі як на автостраді, так і на звивистих дорогах.

Економний режим "Intelligent"

У економному режимі паливо подається плавно, що сприяє зменшенню розходу палива як у місті, так і під час довгих подорожей поза містом. Режим забезпечує максимальний контроль на засніжених чи мокрих від дощу дорогах.

Впевнений рух вперед

Жодні дорожні нерівності та каміння не зможуть зупинити місткий Outback. Симетрична система повного приводу забезпечує чудове зчеплення з дорогою на снігу в дощ або на гірських дорогах. А завдяки X-MODE та системі допомоги при спуску Hill Descent Control долати круті схили та вибоїни стало ще простіше.

Покращений режим X-MODE

Активуючись із натисканням кнопки, режим Х-Mode починає керувати роботою двигуна, трансмісії, системи повного привода, гальм та інших основних компонентів, забезпечуючи максимально впевнений рух по вибоїнах, слизьких дорогах і навіть по найкрутіших схилах. При увімкненому режимі Х-Mode автоматично вмикається система допомоги руху при спуску Hill Descent Control, що допомагає зберігати швидкість Outback при русі зі схилу.

Підвищений кліренс

200 мм кліренсу нового Outback дозволяє долати дорожні нерівності та каміння. Почувайтеся комфортно всередині позашляховика, який впевнено рухається по будь-яких дорогах: чи то при спокійній їзді або ж у спортивному режимі.
Готові до нових пригод?
Сміливо будуйте свої плани. З оновленим Outback Ви без ризику проїдете практично всіма дорогами. А з покращеними властивостями двигуна SUBARU BOXER та найкращими в своєму класі показниками паливної економічночті Outback довше везтиме Вас далі, ніж будь-коли. Інноваційний дизайн, економічні характеристики, міцна конструкція кузова та чудова витривалість допоможе подолати будь-який шлях або ж прокласти свій.
Покращена аеродинаміка
Outback завжди готовий до нових пригод в оновленому кузові та з покращеною аеродинамікою на 11% (у порівнянні з попередньою моделлю), що властиво, зменшує витрату палива.
Рухома решітка радіатора
Дла покращення показників паливної економічності у Outback оновлено форму і дизайн решітки радіатора. Решітка розроблена таким чином, що дозволяє швидше розігрітися двигуну, а при русі автомобіля зменшує опір вітру та потік холодного повітря. Однак, коли двигун вже розігрітий пелюстки решітки відкриваються, що дозволяє охолодити двигун.

Рухома решітка радіатора

Решітка радіатора закривається

Решітка радіатора відкривається

Сідайте за кермо та підкорюйте дороги
У новому Outback велику увагу приділено зв'язку водія із дорогою. Симетричний повний привід з покращеними шасі та кермовим управлінням наділяє Outback водночас динамічними властивостями та плавним рухом з легшим керуванням, ніж будь коли.
Цікавий та комфортний
Виняткова збалансованість та контроль - впевнено почувайтесь в новому Outback на будь-якій дорозі. Покращена ходова забезпечує чудову якість їзди, а міцна конструкція кузова - впевненість на крутих схилах, Outback з покращеною стабільністю та кермовим управлінням максимально забезпечить комфорт та задоволення від керування.
 


Зворотній зв'язок

Контакти

Адреса:вул. Липинського 36, м. Львів, 79020, Україна

Сервіс:(032) 2-444-900,
(032) 231-86-55,
(067)380-03-96,
(067)381-22-41

Запчастини Subaru:(067)383-34-18

E-mail:sto@era.lviv.ua
parts@era.lviv.ua

Графік:пн-пт - з 9:00 до 19:00
сб - з 9:00 до 15:00
нд - вихідний

close