Автоцентр Ера.

Адреса: вул. Липинського 36. Сервіс: (032) 2-444-900, (032) 231-86-55, (067)380-03-96, (067)381-22-41 Запчастини Subaru: (067)383-34-18


Інтер’єр Subaru Outback


Безключовий доступ та кнопка запуску двигуна

Відімкніть двері, запустіть двигун та починайте рух – все це не виймаючи ключа з кишені. Використовуючи 5-тизначний пін-код, Ви можете відкрити свій Subaru навіть без брелка.

Телескопічне кермо з регулюванням в 4-х напрямках

Для встановлення оптимального положення для керування можна відрегулювати нахил (на себе/від себе) та висоту (вгору/донизу) кермової колонки.

Круїз контроль

Електронна система круїз-контролю дозволить підтримувати швидкість в довгих подорожах.

Підсвітка панелі приладів

Блакитна підсвітка панелі приладів зручна для зору. Зручно розташований на панелі приладів дисплей відображає час, температуру, нагадування про технічний стан авто та інформацію щодо безпеки, навігаційні керунки, повідомлення про вхідні дзвінки та навіть компас.

Навігаційні директиви

На дисплеї панелі приладів нового Outback відображаються інструкції по навігації встановленого маршруту. Ця функція допомагає водію слідувати за навігацією та не відволікати увагу на окремий екран навігаційної системи.

Освітлення

Блакитна підсвітка деталей інтер’єру Outback створює стильну легку атмосферу в салоні. Передня консоль та тримачі для пляшок також оснащені легкою блакитною підсвіткою, що полегшує доступ до них у темряві.

Камера заднього виду

Камера заднього виду виводить кольорове зображення з ширшим кутом огляду на дисплей всередині Outback. Позиції розміщення камер заднього виду відцентровані так, щоб зображення, яке виводиться на дисплей було максимально реалістичним для водія.

Сенсорний дисплей

Сенсорний дисплей дуже помічний для водія, щоб легко вибрати музику для прослуховування, розпочати навігацію чи керувати дзвінками на Вашому смартфоні. Ваш смартфон можна легко підключити до автомобіля через Bluetooth® (*1) або USB порт.
*1 Bluetooth® зараєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc. America.

Двозонна автоматична кліматична система з фільтром салону

Водій та передній пасажир можуть встановити різні комфортні для кожного температурні режими завдяки двозонному автоматичному клімат-контролю.

Голосове управління

Миттєве голосове управління(*2) розпізнає прості команди, такі як «Подзвонити Павлу», та одразу їх виконує. Ви також можете давати команди через сенсорний дисплей або ж кнопками на кермі.
*2 Голосове управління доступне для обмеженої кількості мов.

USB та AUX порти

Під'єднайте свій iPod® (*3) або будь-які інші пристрої через стандартний роз’єм AUX та насолоджуйтесь музикою через аудіо-систему. Для зручності в салоні авто розміщено 2 роз’єми USB для одночасної підзарядки двох пристроїв. (*4)
*3 Apple®, iPhone® and iPod® зараєстрована торгова марка Apple, inc.
*4 Водій постійно несе відповідальність за безпечне та уважне водіння. Обмежте користування мобільними пристроями під час керування автомобілем.

Система SUBARU STARLINK

Система SUBARU STARLINK гарантує безпечний доступ до інтернет-радіо та застосунків через сенсорний дисплей, голосове управління чи кнопки на кермі.

Аксесуарні дзеркала з підсвіткою

Водій та пасажир переднього сидіння завжди можуть скористатися аксесуарними дзеркалами з підсвічуванням та кришкою.

Електрорегулювання сидіння водія у 8-ми положеннях (з підтримкою попереку)

Знайдіть зручне для себе положення водійського сидіння, шляхом електрорегулювання сидіння у 8-ми положеннях.

Зручні накладки на пороги

Зручні накладки на пороги, дадуть Вам міцну опору при завантажені на дах автомобіля вантажу. Накладки розташовані з обох сторін Outback для максимальної зручності.

Аудіо система Harman/Kardon

Аудіо система Harman/Kardon наділена найновішими технологіями. Аудіосистема преміум-класу нового Outback оснащена 12-тьма динаміками Harman/Kardon та видає чисте звучання музики та чудову акустику.

Відділення центральної консолі

Найбільша центральна консоль може вмістити в собі багато CD дисків, та навіть має спеціально розроблені ніші для різних дрібниць: монет, карток, ручок тощо.

Система вентиляції задньої частини салону

Для покращення комфорту пасажирів задніх сидінь моделі Outback оснащені дефлекторами для вентиляції задньої частини салону, розташованими на консолі між передніми сидіннями.
Зворотній зв'язок

Контакти

Адреса:вул. Липинського 36, м. Львів, 79020, Україна

Сервіс:(032) 2-444-900,
(032) 231-86-55,
(067)380-03-96,
(067)381-22-41

Запчастини Subaru:(067)383-34-18

E-mail:sto@era.lviv.ua
parts@era.lviv.ua

Графік:пн-пт - з 9:00 до 19:00
сб - з 9:00 до 15:00
нд - вихідний

close