Автоцентр Ера.

Адреса: вул. Липинського 36. Сервіс: (032) 2-444-900, (032) 231-86-55, (067)380-03-96, (067)381-22-41 Запчастини Subaru: (067)383-34-18


Екстер'єр Subaru Outback


18-ти дюймові легко сплавні диски

Мультиспицеві 18-ти дюймові легко сплавні диски з аеродинамічним дизайном створені для максимальної паливної економічності. У поєднанні із шинами 255/60 R18 ці легко сплавні диски ідеально доповнюють 2.0D-S та 2.5i-S версії нового Outback.

17-ти дюймові легко сплавні диски

Елегантні 5-тиспицеві 17-ти дюймові легко сплавні диски із 255/60 R18 шинами забезпечують відмінне зчеплення з дорогою за будь-яких дорожніх умов.

Світлодіодні фари LED з автоматичним регулюванням

Отримайте максимальне освітлення дороги, з допомогою функції автоматичного регулювання рівня фар, Ваше авто визначатиме оптимальний кут освітлення дороги для покращення видимості. Ліхтарі денного світла вмикаються автоматично, при посадці чи виході з автомобіля для того, щоб Ви могли безпечно пересуватися біля автомобіля, навіть якщо навколо темрява. Завдяки датчику освітлення, фари вмикаються у сутінках. Після виймання ключа з замка запалювання вони вимикаються.

Висувні омивачі фар

Будьте впевнені, що фари нового Outback забезпечуватимуть бездоганне освітлення дороги, навіть у погану погоду, завдяки висувним омивачам фар.

Передні протитуманні фари

Протитуманні фари з багатошаровими рефлекторами забезпечують широкий плаский промінь світла, що не засліплює в тумані, для додаткової безпеки, а також можуть використовуватися як денні ходові вогні.

Автоматичні склоочисники з датчиком дощу

Автоматичні склоочисники вітрового скла з датчиком дощу виявляють наявність опадів на склі, та відповідно до їх інтенсивності, регулюють інтервал і швидкість руху щіток.

Зовнішні дзеркала заднього огляду з обігрівом

Великі бокові дзеркала мають функцію електричного регулювання та складання, оснащені електричним обігрівачем та інтегрованими світлодіодними повторювачами покажчиків поворотів. Зовнішні дзеркала заднього огляду нового Outback розроблені таким чином, щоб зменшити шум вітру в салоні автомобіля.

Релінги на даху

Міцні релінги на даху, що входять до стандартної комплектації кожного Outback, допоможуть перевезти будь-яке обладнання, необхідне Вам для активного життя.*
* Поперечні рейки та кріплення на релінги потрібно додатково придбати.

Більший люк на даху

Насолоджуйтесь відчуттям простору завдяки збільшеному люку. Зсувний люк у даху з електроприводом із сонцезахисною шторкою забезпечує широкий панорамний огляд.

Електропривід дверей багажного відділення

Завантажте усі необхідні речі в багажне відділення, натисніть кнопку та йдіть – двері багажника закриються самі. Розробники нового Outback подбали про те, щоб зробити автомобіль максимально адаптованим до потреб людей.

Спойлер

Стильний та аеродинамічний спойлер нового Outback інтегрований в двері багажника. Задня сторона спойлера пофарбована у чорний колір без покриття, яке допомагає приховати будь які подряпини, спричинені при завантаженні багажу у відділення багажника.

Безключовий доступ та кнопка запуску двигуна

Брелок нового Outback дає можливість відчинити автомобіль без ключа. Для того, щоб відчинити передні двері або двері багажного відділення достатньо просто потягнути за дверну ручку. Щоб завести двигун потрібно натиснути кнопку. Використовуючи 5-тизначний пін-код, Ви можете відкрити свій Subaru навіть без брелка.

Кольори

Tungsten Metallic
Crystal White Pearl
Ice Silver Metallic
Lapis Blue Pearl
Deep Sea Blue Pearl
Venetian Red Pearl
Platinum Grey Metallic
Dark Grey Metallic
Crystal Black Silica

Зворотній зв'язок

Контакти

Адреса:вул. Липинського 36, м. Львів, 79020, Україна

Сервіс:(032) 2-444-900,
(032) 231-86-55,
(067)380-03-96,
(067)381-22-41

Запчастини Subaru:(067)383-34-18

E-mail:sto@era.lviv.ua
parts@era.lviv.ua

Графік:пн-пт - з 9:00 до 19:00
сб - з 9:00 до 15:00
нд - вихідний

close