Автоцентр Ера.

Адреса: вул. Липинського 36. Сервіс: (032) 2-444-900, (032) 231-86-55, (067)380-03-96, (067)381-22-41 Запчастини Subaru: (067)383-34-18Безпека Outback 2015Все під контролем, жодних небезпек

У Subaru вірять, що потрібно передбачувати заздалегідь аварійні ситуації на дорозі. Адже якою б легкою не була дорожньо-транспортна пригода, все ж краще, щоб вона не сталася. Саме тому новий Outback оснащений Симетричною системою повного приводу, щоб забезпечувати максимальний контроль над автомобілем за будь-яких погодніх умов; та двигуном SUBARU BOXER – для покращення стабільності з низьким центром ваги. Завдяки Системі динамічної стабілізації та посиленим гальмам Outback швидше реагує на дії водія, особливо тоді, коли вам потрібно триматися подалі від небезпеки.

Покращена видимість


Розробники скоригували форму лобового скла, що дозволило покращити видимість, а також зменшити радіус сліпих зон. В новому Outback встановлено переднє мале бокове віконце, а передні бокові дзеркала заднього виду розміщені на дверях - ці зміни в дизайні дозволили покращити огляд сліпих зон, та підвищити оглядовість у бічних дзеркалах.

Система динамічної стабілізації


Система за допомогою ряду датчиків відстежує та визначає, наскільки напрямок руху автомобіля відповідає намірам водія. В ситуаціях, коли стійкість автомобіля виявляється під загрозою, система миттєво налаштовує розподіл обертального моменту системи повного привода, потужність двигуна та гальмове зусилля для кожного колеса, щоб утримати автомобіль на заданому курсі.

Система активного управління вектором тяги

У повороті система передає гальмівне зусилля на внутрішні колеса, знижуючи подачу на них крутного моменту і перерозподіляючи його на зовнішні колеса. Це дозволяє здійснити різкий поворот більш точно. У поєднанні із системою динамічної стабілізації Outback тримає вас якомога далі від дорожніх несподіванок та забезпечує відчуття повної безпеки.

Фокус на безпеці

Знаючи, на скільки важливими є всі фактори у дорозі Outback має все необхідне для безпеки водія та пасажирів: високоякісні системи безпеки такі як сім SRS* подушок безпеки, посилена рама кільцевидної форми, траєкторія зсуву двигуна. Існує безліч небезпек у житті, але виробники зробили все можливе, щоб ви були максимально захищені у Вашому Outback.
* SRS: Додаткова Утримуюча система.
Система ефективна при використанні з ременями безпеки.

Безпека перед усім

Оновлений Subaru Outback розроблений з урахуванням забезпечення високого рівня захисту пішоходів. Амортизуючий простір між капотом і двигуном, а також поглинаючий енергію зіткнення передній бампер і спеціально розроблені зони навколо склоочисників дозволяють зменшити травми в результаті зіткнення з пішоходом.

5-зірок безпеки Euro NCAP Rating


Модель вже встигла показати високий рівень безпеки в краш-тестах і завоювала найвищу «п'ятизіркову» оцінку безпеки в тестах авторитетної організації Euro NCAP.

Посилена рама кільцевидної форми


Посилена рама кільцеподібної форми повністю зміцнює салон, починаючи від даху і стійок, і закінчуючи дверними отворами та підлогою. Така конструкція допомагає відвести і розсіяти енергію удару від пасажирів при зіткненні. Каркас автомобіля передбачає наявність передньої зони деформації: підвісна рама двигуна запобігає потраплянню елементів моторного відсіку в салон при лобовому зіткненні.

Траекторія зміщення двигуна


Кожен автомобіль Subaru стоїть на крок попереду загальноприйнятої практики, коли мова йде про Вашу безпеку. У разі лобового зіткнення, двигун SUBARU BOXER і коробка передач зміщуються у бік від водіїв і пасажирів.

Конструкції сидінь, ремені і подушки безпеки SRS*

Регульовані по висоті передні ремені безпеки оснащені натягувачами для надійного утримування пасажирів на місці і обмежувачами навантаження, які знижують пік тиску на груди. Для захисту при зіткненні ззаду передні сидіння забезпечені жорстким каркасом, щільними підголовниками і енергопоглинаючими кріпленнями внутрішніх пружин сидіння для зниження ймовірності травм шийного відділу хребта.

Зворотній зв'язок

Контакти

Адреса:вул. Липинського 36, м. Львів, 79020, Україна

Сервіс:(032) 2-444-900,
(032) 231-86-55,
(067)380-03-96,
(067)381-22-41

Запчастини Subaru:(067)383-34-18

E-mail:sto@era.lviv.ua
parts@era.lviv.ua

Графік:пн-пт - з 9:00 до 19:00
сб - з 9:00 до 15:00
нд - вихідний

close