Автоцентр Ера.

Адреса: вул. Липинського 36. Сервіс: (032) 2-444-900, (032) 231-86-55, (067)380-03-96, (067)381-22-41 Запчастини Subaru: (067)383-34-18

Всесвіт у центрі міста
Сядьте в Subaru XV, і Ви відчуєте, що Ваш життєвий простір став дещо більшим. Він починається з передньої частини салону, де вдосталь місця на рівні стегон та плечей і в зоні колін. І продовжується великим простором перед задніми сидіннями, отриманим завдяки збільшеній колісній базі. Спортивна конструкція сидінь і вишукане, приємне на дотик оздоблення органічно заповнюють цей простір, щоб створити осередок істинного комфорту. Коли Ви знаходитеся в середині Subaru XV, густонаселене місто стає як ніколи гостинним.

Більше комфорту для кожного

Новий Subaru XV має безліч новацій, щоб зручно розмістити Вас та Ваших пасажирів.Вдосконалені сидіння забезпечать більший комфорт у тривалих поїздках завдяки кращій підтримці та амортизації. Збільшена висота посадки покращує огляд дороги. Також Ви, безумовно, оціните зручні підлокітники з покращеною конструкцією й підголівники з регульованим кутом нахилу.

Для натхнення не існує дрібниць

У цьому автомобілі знайшли своє втілення великі ідеї навіть для дрібниць. Щоб Ви будь-якої миті могли втамувати спрагу, в кишенях всіх дверей передбачено тримачі для пляшок. В центральній консолі Ви знайдете тримачі для напоїв, поличку та м’який підлокітник, під яким міститься відділення для речей із розеткою на 12В.
Інтуїтивно зрозумілий. Завжди до Ваших послуг
Завдяки ергономічним органам керування в салоні Subaru XV Ви перебуватимете в центрі подій. Корисна інформація та розваги - все завжди під рукою. Кольоровий багатофункціональний дисплей дозволяє контролювати зчеплення коліс з дорогою й відстежувати витрату палива. На сидінні водія з високою посадкою, маючи вичерпну інформацію та широке поле огляду, Ви почуватиметеся справжнім керманичем.

Кольоровий багатофункціональний дисплей

Впевнено рушайте далі завдяки своїй обізнаності. Зручно розташований на панелі приладів, новий дисплей відображає час, температуру, а також попереджувальні повідомлення та нагадування про технічне обслуговування. Завдяки вичерпній інформації про характеристики екологічності та витрату палива Ви завжди триматимете ситуацію під контролем, а також матимете можливість комплексно оцінити ефективність вико¬ристання палива, порівнявши дані різних поїздок.

Системи Bluetooth® Hands-free

Система Bluetooth® Hands-free з мікрофоном, встановленним на стелі, автоматично з’єднає Ваш сумісний стільниковий телефон для зручної розмови за допомогою бездротового зв’язку. Ви також зможете прослуховувати аудіозаписи з сумісного аудіопристрою з системою Bluetooth®, не використовуючи дроти для його підключення.
Розваги та практична користь. Завжди під рукою
Чи насолоджуєтесь Ви далекою мандрівкою, чи просто роз'їжджаєте на дозвіллі, Subaru XV завжди знайде спосіб, як Вам прислужитися завдяки вдосконаленим системам для розваг, ефективного дотримування курсу й створення максимально комфортного середовища. І всі вони розроблені, щоб керування ними було інтуїтивно зрозумілим, а їх функціональність виправдовувала усі Ваші очікування.

Навігаційна система

Щоб допомогти Вам знайти шлях в лабіринтах міських вулиць, навігаційна система Subaru XV швидко надасть точні вказівки, які будуть ще більш цінними завдяки даним щодо поточної ситуації на дорогах. На кольоровому дисплеї визначається Ваше точне місцезнаходження, а також відображається різна інформація, наприклад про технічне обслуговування або SMS-повідомлення з Вашого мобільного телефону, завдяки системі Bluetooth®. Налаштування можна змінити за допомогою зручного сенсорного екрану.

Високоякісна аудіосистема з 6-ма або 4-ма динаміками

Ваша музика зможе стати живою завдяки потужній системі з 4 динаміків на 100 Вт для моделі 1.6І або з 6 динаміків на 180 Вт для моделей 2.0І та 2.0І Premium. Динаміки, налаштовані спеціально для акустичних умов Subaru XV, забезпечують насичене звучання, яке викликає справжнє захоплення. Для системи з б-ти динаміків передбачено роз’єм USB, системи Bluetooth® Hands-free. Два додаткові динаміки, інтегровані в панель приладів, забезпечують розширений діапазон середніх та високих частот для кращої якості звучання.

Покращений огляд простору позаду. Простіше паркуваня

Оцініть здатність Subaru XV до маневрування в тісноті міських лабіринтів, скориставшись системою камери заднього огляду, доступною у якості опції для моделей 1.61, 2.0І й стандартною для 2.0І Premium. Із вмиканням передачі заднього ходу на дисплей Subaru XV виводиться кольорове зображення в режимі реального часу разом із лініями прогнозованої траєкторії для полегшення маневрування.

Миттєвий доступ до розваг

Отримайте більше від Вашої музики. Підключіть Ваш IPod чи інший портативний аудіопристрій до стандартного роз'єму AUX або опційного роз'ему USB й прослуховуйте улюблені записи в форматі MP3 чи WMA4 через динаміки аудіоситеми Subaru XV. Крім того, для пошуку музики та доступу до інших функцій можна використовувати систему розпізнавання голосових команд.
Відданість активному способу життя

Практична перевага:

Пасажирський салон та багажне відділення настільки гармонійно поєднують надзвичайно великий простір для речей та здатність до трансформації, що здаються просто неймовірними.

Призначення:

Завдяки тому, що варіативність його простору обмежується тільки Вашою уявою, Ви можете бути певним, що 5иЬаги XV якнайкраще відповідає примхливому стилю Вашого життя. Все в конструкції Subaru XV, навіть його компактна задня підвіска, орієнтовано на створення кросовера, з яким Ви насолоджуватиметесь життям. Широке багажне відділення легко вмістить усі речі, які можуть знадобитися під час прогулянок на вихідні. До того ж, спинка заднього сидіння, розділена у співвідношенні 60/40, легко складається повністю або частково, щоб забезпечити ще більше простору. Надзвичайно легка посадка та висадка з автомобіля робить його ідеально пристосованим для активного стилю життя.

Варіації місткості

У Subaru XV можна одночасно розмістити п'ятьох пасажирів та укласти п’ять невеликих валіз. Завдяки тому, що спинка заднього сидіння розділена у співвідношенні 60/40, одночасно можна розмістити пасажира на задньому сидінні та завантажити велосипед. З його 1,200-літровим багажним відділенням , майже квадратними дверцятами багажника та спинками задніх сидінь, які можна скласти повністю. Ви легко та просто зберетеся на спонтанні прогулянки містом чи на природу.

Зворотній зв'язок

Контакти

Адреса:вул. Липинського 36, м. Львів, 79020, Україна

Сервіс:(032) 2-444-900,
(032) 231-86-55,
(067)380-03-96,
(067)381-22-41

Запчастини Subaru:(067)383-34-18

E-mail:sto@era.lviv.ua
parts@era.lviv.ua

Графік:пн-пт - з 9:00 до 19:00
сб - з 9:00 до 15:00
нд - вихідний

close