Автоцентр Ера.

Адреса: вул. Липинського 36. Сервіс: (032) 2-444-900, (032) 231-86-55, (067)380-03-96, (067)381-22-41 Запчастини Subaru: (067)383-34-18

Подивіться всередину, щоб дізнатися про перспективи
Системи повного привода, керування та активної безпеки Subaru XV забезпечують потужність та стійкість, щоб уникнути будь-якої небезпеки, яка б не трапилася на Вашому шляху, Subaru знає, що найкращий спосіб вберегтися під час аварії - це уникнути її.

Система активної безпеки, щоб уникнути зіткнення

Більшість обладнання, яке робить керування Subaru XV таким захопливим, також підтримує Вашу безпеку. Чітке та впевнене керування, забезпечене симетричною системою повного привода, підсилюється завдяки зниженому центру ваги двигуна SUBARU BOXER. Стандартне поєднання системи динамічної стабілізації, жорсткої підвіски, антиблокувальної гальмової системи та чіткої реакції на керування дозволять Вам завжди зберігати повний контроль над автомобілем.

Гальмівна система

Завдяки потужним дисковим гальмам для всіх чотирьох коліс Subaru XV не має аналогів у своєму класі за реакцією гальмової системи. Стандартна 4-канальна антиблокувальна система (ABS) запобігає блокуванню гальм під час різкого гальмування, вона поєднана з електронною системою розподілу гальмового зусилля, яка забезпечує перерозподіл тиску в передніх/задніх гальмах під час руху з повним завантаженням. Крім цього, Subaru XV гарантує ефективне гальмування в екстрених ситуаціях завдяки підсилювачу гальмової системи, який забезпечує високий рівень гальмового зусилля під час повного або швидкого натискання педалі гальма, а також системі пріоритетного гальмування, яка дозволяє загальмувати автомобіль до повної зупинки, навіть якщо одночасно натиснуто педаль акселератора.

Система динамічної стабілізації

Стандартна для кожного Subaru XV, система динамічної стабілізації визначає, наскільки напрямок руху автомобіля відповідає намірам водія за допомогою ряду датчиків. В ситуаціях, коли стійкість автомобіля виявляється під загрозою під час повороту чи маневру відхилення, система миттєво налаштовує обертальний момент системи повного привода, потужність двигуна та гальмове зусилля для кожного колеса, щоб утримати автомобіль на заданому курсі.

Видимість

Щоб уникнути небезпеки, Ви маєте завчасно передбачити її - і Subaru пропонує водієві можливість максимально точно оцінити довколишні умови. Висока точка огляду Subaru XV та динамічний дизайн передньої частини кузова з трикутними віконними секціями мінімізують зони, недоступні для огляду, та покращують оглядовість. До того ж, встановивши камеру заднього огляду, Ви матимете чітке уявлення про простір позаду.
Завжди насторожі
Виважене проектування, виняткова жорсткість конструкції та новітні технології орієнтовані на поглинання небезпечної енергії ударів для захисту людей в автомобілі в будь-яких ситуаціях.

Система пасивної безпеки, щоб легше перенести зіткнення

Головним пріоритетом у процесі розробки кожного з компонентів Subaru XV - від основного обладнання, такого як сидіння, до найменших деталей, таких як педалі, - був захист пасажирів. Конструкція кузова, здатна поглинати енергію від ударів, підсилена завдяки використанню сталі високої міцності в критичних точках, мінімізує силу удару в зону салону за рахунок підвищення жорсткості на вигин. Крім цього, для безпосереднього захисту пасажирів передбачена велика кількість вдосконаленого внутрішнього обладнання.

Підсилені рами

Підсилені рами надійно захищають внутрішній простір салону від даху (через двері та стійки) до днища. Ця конструкція ефективно перенаправляє та поглинає енергію від удару для захисту людей в автомобілі у разі зіткнення. Використання в конструкції кузова Subaru XV листової сталі високої міцності дозволило зміцнити кузов та зменшити його вагу.

Аварійне зсування двигуна

Кожен з автомобілів Subaru використовує всі доступні можливості для підсилення Вашої безпеки. У разі лобового зіткнення двигун SUBARU BOXER Вашого Subaru XV та його трансмісія поглинають енергію удару та зсуваються донизу, щоб захистити людей у салоні.

Сидіння, ремені безпеки та подушки безпеки

Регульовані за висотою передні ремені безпеки обладнано переднатягувачами, щоб надійно утримувати пасажирів на місці. Передні сидіння Subaru XV тепер краще захищають від травм шийного відділу хребта та забезпечують надійнішу підтримку голови, завдяки чому підвищується рівень безпеки водія та пасажира переднього. сидіння у разі удару ззаду. Оптимізована конструкція задніх сидінь та зміщення їх назад сприяє захисту від травмувань у випадку бокового зіткнення. До стандартної комплектації всіх моделей входять фронтальні подушки безпеки SRS*; передні бокові подушки безпеки та подушки- шторки безпеки SRS* обов’язкові для стандартної комплектації моделей 2.0І та 2.0І Premium й доступні у якості опції для моделі І.бі. Також кріплення ISOFIX, які забезпечують легке встановлення відповідних дитячих крісел, розташовані так, щоб уникнути ризику пошкодження предметів в багажному відділенні.

"5 зірок" за оцінкою EURO NCAP

Subaru XV встановлює нові стандарти безпеки щодо захисту пасажирів. Завдяки скрупульозному проектуванню та ретельному аналізу Subaru XV отримав найвищу оцінку Euro NCAP для легкових автомобілів - "5 зірок".

Зворотній зв'язок

Контакти

Адреса:вул. Липинського 36, м. Львів, 79020, Україна

Сервіс:(032) 2-444-900,
(032) 231-86-55,
(067)380-03-96,
(067)381-22-41

Запчастини Subaru:(067)383-34-18

E-mail:sto@era.lviv.ua
parts@era.lviv.ua

Графік:пн-пт - з 9:00 до 19:00
сб - з 9:00 до 15:00
нд - вихідний

close