Автоцентр Ера.

Адреса: вул. Липинського 36. Сервіс: (032) 2-444-900, (032) 231-86-55, (067)380-03-96, (067)381-22-41 Запчастини Subaru: (067)383-34-18

 

Легше. Нижче. Потужніше.

Двигун, який генерує чистий захват. Коли Ви вперше зрозуміли, що Вам подобається керувати автомобілем? WRX 2015, оснащений новим турбодвигуном SUBARU BOXER об’ємом 2,0 л, дозволить знову пережити це відчуття завдяки потужності у 197 кВт та обертальному моменту в 350 Нм, максимум якого досягається лише за 2400 об/хв. Але вражаюче прискорення з плавною кривою обертального моменту та точно налаштованим відгуком забезпечують не лише характеристики двигуна, але й низький профіль його конструкції, який дозволив знизити центр ваги автомобіля та покращити його керованість. У цьому двигуні також використано передову технологію безпосереднього впорскування, яка допомагає максимально підвищити ефективність кожної краплі палива. А поєднання з віднедавна доступною трансмісією Sport Lineartronic вразить Вас витратою палива у 6,7 л/100 км на автомагістралі.

Приєднуйтеся.

Налаштовуйтеся на одну хвилю. Візьміть під контроль та диктуйте умови. Щойно сівши за кермо, Ви відчуєте як новий WRX STI буквально «благає» Вас проїхатися найбільш звивистою дорогою, яку тільки можна знайти. На 40% жорсткіша рама забезпечує неймовірну керованість та покращує зчеплення з дорогою, забезпечуване збалансованим симетричним повним приводом. Налаштована підвіска стала як ніколи чутливою завдяки більш жорстким підшипникам типу «шарової опори», підвищеному коефіцієнту жорсткості ресор, міцним переднім і заднім стабілізаторам та додатковим заднім опорам підрамника. Жорсткість на скручування та стійкість зменшили крен кузова на 16%* та сприяли підвищенню поперечного прискорення на 7%*. Багаторежимна система налаштування центрального диференціала (DCCD) дозволяє Вам самостійно регулювати розподіл обертального моменту між передньою та задньою осями.
* Порівняно з WRX STI 2013. Значення виміряні відповідно до стандартів Fuji Heavy Industries Ltd.

Вражаюча потужність.

Чекає Ваших наказів. Під алюмінієвим капотом нового WRX STI приховано джерело його неперевершених технічних характеристик. Турбодвигун SUBARU BOXER об’ємом 2,5 л потужністю 221 кВт з обертальним моментом 407 Нм забезпечує блискавичне прискорення. Але цю потужність можна корегувати за допомогою системи SI-Drive, яка передбачає три рівня реакції – від плавної та раціональної до неймовірно відчайдушної. Ефективність двигуна значно підвищується завдяки подвійній системі газорозподілу (Dual AVCS), яка забезпечує плавну криву обертального моменту в широкому діапазоні обертів. Ви можете приборкати цю потужність за допомогою 6-ступінчатої трансмісії з природнім і водночас швидким перемиканням передач.

Турбодвигун SUBARU BOXER об'ємом 2,0л із системою безпосереднього впорскування

Абсолютно новий двигун дарує WRX неперевершені ходові характеристики. Передова технологія безпосереднього впорскування палива сприяє ефективнішій роботі двигуна. Максимальний обертальний момент досягається так швидко, що виняткова реакція легко забезпечується за будь-яких умов руху. Більш того, довга, плавна крива обертального моменту означає, що захоплююча потужність WRX залишатиметься з Вами надовго.

Турбодвигун SUBARU BOXER об'ємом 2,5л DOHC

Небагато двигунів дарують таке ж неперевершене задоволення за різних дорожніх умов, як турбодвигун WRX STI об’ємом 2,5 л. Він бездоганно поєднує нестримну силу з абсолютною рівновагою, а його турбіна, починаючи нагнітання практично миттєво, вивільняє потужність для інтенсивного прискорення. Його перевірена роками продуктивність стала у новому WRX STI ще більш вражаючою. * Витрата палива та викид CO2: відповідно до нормативів ECE R101-01.

6-ступінчата механічна трансмісія

Короткий хід та плавне пряме перемикання важеля 6-ступінчатої трансмісії зі шкіряним оздобленням рукоятки, дозволяє насолоджуватися кожним рухом полум’янистої червоної стрілочки тахометра. Досягнувши числа обертів, необхідного для достатнього обертального моменту двигуна, Ви сповна відчуєте, що потенціал характеристик WRX або WRX STI цілком у Ваших руках.

SPORT LINEARTRONIC

Моделі WRX наразі можуть оснащуватися оптимізованою Sport Lineartronic. Вона тримає швидкість двигуна в оптимальному діапазоні обертів з метою мінімізації витрати палива. Підкермові перемикачі забезпечують ручне 6-ступеневе перемикання в режимі Intelligent або Sport Mode системи SI-Drive, та 8-ступеневе – в режимі Sport Sharp. А повний привод з регульованим розподілом обертального моменту (VTD) передає обертальний момент двигуна на всі чотири колеса, віддаючи перевагу задній осі для відчуття спортивного руху.

Він не може читати Ваші думки.

Але це лише на перший погляд. Новий WRX вирізняється надзвичайно чутливим керуванням, в яке можна повірити, лише пересвідчившись на практиці. Його більш жорстка рама забезпечує виняткову стійкість та контроль розподілу ваги, що сприяє більш точному проходженню поворотів. А вдосконалення та налаштування шасі підвищили рівень комфорту на будь-якому дорожньому покритті та покращили контакт шин із дорогою під час здійснення повороту.
Ретельно продумана чутлива підвіска зі спортивними налаштуваннями постійно контролює крен кузова на поворотах та миттєво «зв’язується» з водієм. Поєднання неймовірної реакції автомобіля на дії водія з новою швидкісною системою електропідсилювача керма дозволило забезпечити високий рівень безпосереднього контролю та взаємодії.

Потужність, що не має обмежень.

Контроль, що формує можливості. Приголомшлива маневреність. Захоплюючі ходові характеристики. Надзвичайно точне керування, забезпечуване симетричним повним приводом і вражаючою функціональністю, дозволить Вам побачити світ абсолютно по-новому. Його ходові характеристики відпрацьовані на складних трасах ралійних змагань. Його випробувано нещадними віражами перегонів «24 години Нюрбургринга».
Кожна складна ситуація і кожна перемога робили його більш чутливим і більш вражаючим. Ми спромоглися поєднати здобуті ціною великих зусиль напрацювання з результатами всебічних випробовувань, досягнувши нового рівня точності керування – завдяки покращеним аеродинамічним характеристикам, конструкції шасі та численним іншим вдосконаленням. І ось новий WRX готовий із хвилюючою енергійністю подолати будь-яку дорогу та оживити будь-яку подорож.

Зворотній зв'язок

Контакти

Адреса:вул. Липинського 36, м. Львів, 79020, Україна

Сервіс:(032) 2-444-900,
(032) 231-86-55,
(067)380-03-96,
(067)381-22-41

Запчастини Subaru:(067)383-34-18

E-mail:sto@era.lviv.ua
parts@era.lviv.ua

Графік:пн-пт - з 9:00 до 19:00
сб - з 9:00 до 15:00
нд - вихідний

close