Автоцентр Ера.

Адреса: вул. Липинського 36. Сервіс: (032) 2-444-900, (032) 231-86-55, (067)380-03-96, (067)381-22-41 Запчастини Subaru: (067)383-34-18

Повний контроль над Вашою безпекою.
Безпека передусім. Навіть коли ми просто розважаємося. Безпека лежить в основі кожного автомобіля Subaru.
У новому WRX більшість інновацій, покликаних зробити його захоплюючим, також спрямовані на підвищення рівня безпеки, оскільки найкращим способом захисту є запобігання небезпеці. Зчеплення симетричного повного привода наділяє Вас здатністю уникати небезпеки та долати складні дороги. Багаторежимна система динамічної стабілізації пропонує адаптовані ходові характеристики, допомагаючи відновити контроль над автомобілем у разі втрати зчеплення з дорогою.
Підвищення рівня безпеки також стало можливим завдяки вдосконаленій рамі кузова, виготовленій із високоміцної сталі, яка робить його більш стійким до ударів під час зіткнення та збільшує точність маневрування. А для захисту ніг водія передбачена колінна подушка безпеки.
Впевненість, що дарує відчуття омріяного захвату. Дізнавшись, на що здатний WRX STI, Ви остаточно заспокоїтеся, впевнившись у виняткових характеристиках безпеки Subaru. До системи безпеки належать жорстка підсилена рама та нова колінна подушка безпеки водія. Завдяки багаторежимній системі динамічної стабілізації з системою активного керування вектором тяги та продуктивним гальмам Brembo* Ваш автомобіль допоможе Вам уникнути небезпеки. А здатність запобігти ризикам дарує єдиний у своєму роді стійкий та ефективний симетричний повний привод.

Подушки безпеки

До комплектації WRX та WRX STI входять фронтальні подушки безпеки SRS*2, передні бокові та подушки-шторки безпеки SRS*2, а також нова колінна подушка безпеки для захисту нижніх кінцівок водія.

Багаторежимна система динамічної стабілізації

Багаторежимна система динамічної стабілізації (VDC) допомагає уникнути відчутної втрати контролю над автомобілем завдяки трьом різним режимам, які забезпечують адаптацію ходових характеристик до різних умов руху. Режим Normal активує систему повністю. Увімкніть режим Traction для підвищення порогу втручання, що дозволить максимально контролювати передачу обертального моменту на колеса. Для відключення системи динамічної стабілізації достатньо вибрати режим Off.

Досконале гальмування

В моделях WRX та WRX STI застосовано технології для покращення характеристик гальмування та підвищення рівня безпеки. Підсилювач гальм забезпечує максимальне гальмове зусилля в аварійній ситуації. Нова система пріоритетного гальмування допоможе уникнути потенційної небезпеки шляхом скасування спрацьовування педалі акселератора у випадку одночасного натискання педалей гальма та акселератора.

Гальма BREMBO

Високоефективні гальма марки Brembo*3 забезпечують безкомпромісно потужне гальмування, життєво необхідне при динамічному русі. Великі супорти та вентильовані диски забезпечують високий рівень чіткості та контролю, коли потенціал WRX STI використовується на повну.
*2 SRS: Додаткова система безпеки. Ефективна у поєднанні з пристебнутими ременями безпеки.
*3 Brembo – зареєстрована торгова марка Brembo S.p.A.

Симетрична система повного привода

Стійкість заспокоює. Але стійкість також сприяє маневреності, яка надихає та вселяє впевненість. Автомобілі Subaru обдаровують Вас винятковим талантом володаря доріг завдяки стійкій по своїй суті конструкції симетричного повного привода та двигуна SUBARU BOXER. Ця унікальна система постійно здійснює ефективний розподіл потужності на всі чотири колеса, забезпечуючи відмінний контроль автомобіля на всіх типах дорожнього покриття та за будь-яких складних умов. Вона передбачає рівномірне розташування компонентів відносно поздовжньої осі автомобіля для відмінної поперечної рівноваги та точності керування. Більш того, вона сприяє зменшенню центра ваги для покращення реакції автомобіля. Виняткові переваги симетричного повного привода спрямовані на досягнення відмінної керованості автомобіля та ефективне запобігання небезпеці.

Зворотній зв'язок

Контакти

Адреса:вул. Липинського 36, м. Львів, 79020, Україна

Сервіс:(032) 2-444-900,
(032) 231-86-55,
(067)380-03-96,
(067)381-22-41

Запчастини Subaru:(067)383-34-18

E-mail:sto@era.lviv.ua
parts@era.lviv.ua

Графік:пн-пт - з 9:00 до 19:00
сб - з 9:00 до 15:00
нд - вихідний

close