Автоцентр Ера.

Адреса: вул. Липинського 36. Сервіс: (032) 2-444-900, (032) 231-86-55, (067)380-03-96, (067)381-22-41 Запчастини Subaru: (067)383-34-18


Достатньо лише повернути ключ, щоб відчути, наскільки новий Forester відрізняється від інших автомобілів. Горизонтально опозитний SUBARU BOXER сприяє зниженню рівня вібрацій завдяки протидії поршнів, розташованих під кутом 180°. Навіть попри достатньо високий дорожній просвіт Forester, плаский профіль двигуна SUBARU BOXER забезпечує йому такі високі характеристики рівноваги, стабільності та виняткової керованості, які зазвичай не притаманні автомобілям класу SUV.

Постійний контакт

Покращені характеристики зчеплення шин дозволяють краще контролювати автомобіль.Потужність постійно передається на всі чотири колеса, щоб підтримувати оптимальне зчеплення з дорогою та забезпечувати найкращу керованість.

Маневреність у надзвичайній ситуації

За несприятливих погодних умов або коли у Вас є лише кілька секунд, щоб зреагувати на несподівану ситуацію, поєднання врівноваженого двигуна та симетричної системи повного привода забезпечить таку стійкість, маневреність і тягу, які допоможуть Вам впевнено уникнути небезпеки.

Динамічні характеристики

Винятковий контакт із поверхнею дороги робить прискорення блискавичним та вражаючим. Симетрична конструкція привода сприяє чіткій реакції Forester на керування та забезпечує кращу стійкість на поворотах, щоб Ви ні на мить не втрачали відчуття контролю за жодних умов.
Двигун Subaru Boxer

Оригінальна горизонтально-опозитна конструкція двигуна SUBARU BOXER, поєднана з технологічними інноваціями, забезпечує виняткову ефективність. Ідеальний баланс, рівномірна робота та переваги конструкції з низьким профілем, поєднані з несподіваними для повноприводного позашляховика низькою витратою палива та чіткою реакцією.

Покращена стійкість

Завдяки більш пласкому профілю блока циліндрів та зниженій монтажній висоті двигуна, автомобіль більш стійкий та врівноважений, а також менш схильний до крену порівняно з іншими конструкціями.

Вражаюча потужність

Під час роботи з будь-якою частотою обертання двигун забезпечує досягнення відповідної потужності миттєво й рівномірно. Поршні, розташовані в одній площині, чітко протидіють один одному, зменшуючи рівень вібрацій, що робить рух захопливим та невимушеним.

Довговічність

Завдяки пласкій конструкції, невід’ємній жорсткості та врівноваженості, а також нижчому порівняно з V-подібними та рядними двигунами рівню вібрацій, цей двигун забезпечує виняткові надійність, ефективність та довговічність.
2.0-л DOHC SUBARU BOXER TURBO
Макс. потужність: 177кВт (240к. с.) / 5600об/хв
Макс. обертальний момент: 350Нм (35,7кгс•м) / 2400– 3600об/хв
Витрати палива: 8,5л/100км
Викид СО2: 197г/км
Новий двигун об’ємом 2,0літра з системою безпо-середнього впорскування палива та турбонаддувом DIT (direct injection turbo) забезпечує динамічне керування без жодних компромісів. Насолоджуйтеся потужністю, якої Ви раніше не могли очікувати від позашляховика, завдяки поєднанню цього двигуна з надзвичайно ефективною та екологічною безсту-пінчатою трансмісією Lineartronic.
2.5-л DOHC SUBARU BOXER
Макс. потужність: 126кВт (172к.с.) / 5800об/хв
Макс. обертальний момент: 235Нм (24,0кгс•м) / 4100об/хв
Витрати палива: 8,2л/100км
Викид СО2: 190г/км
Двигун DOHC об’ємом 2,5літра забезпечує покращену реакцію, особливо за низької частоти обертання двигуна, і водночас дозволяє автомобілю проходити більшу відстань до наступного заправлення паливом. З цим надзвичайно практичним двигуном Ви отримаєте задоволення від керування, куди б Ви не прямували.
2.0-л DOHC SUBARU BOXER
Макс. потужність: 110кВт (150к. с.) / 6200об/хв
Макс. обертальний момент: 198Нм (20,2кгс•м) / 4200об/хв
Витрати палива: 7,9(8,0)л/100км
Викид СО2: 182 г/км
Рівномірна робота та потужність, притаманні двигуну DOHC об’ємом 2,0літра, поєднуються з покращеним обертальним моментом у діапазоні середніх обертів та високою економією палива. Його продумана конструкція забезпечує виняткову реакцію під час руху міськими вулицями, задоволення від руху автострадою та неймовірну екологічність на будь-якій дорозі.
Безступенева трансмісія Lineartronic
Кожна з трансмісій для Forester - включаючи високоефективну безступінчату трансмісію Lineartronic - поєднується з власною версією симетричної системи повного привода. Незважаючи на спосіб керування потужністю двигуна, якому Ви віддаєте перевагу, Ви завжди насолоджуватиметеся стабільною стійкістю та контролем, забезпеченими системою симетричного повного привода, разом із надзвичайно низькою витратою палива.

Lineartronic + Система повного привода з активним розподілом обертального моменту

Lineartronic, в якій замість ременя встановлено ланцюг, забезпечує миттєву та плавну реакцію на зміну умов руху, великий діапазон передаточних чисел, відмінні експлуатаційні характеристики та високу ефектив-ність, а також швид ку реакцію на зміну положення дросельної заслінки. Вона вста нов ле на поздовжньо та поєднана з системою повного привода з актив ним розподілом обертального моменту, яка відповідно до показ-ників тяги, режиму трансмісії та дій водія здійснює постійний контроль розподілу обертального моменту між передніми та задніми колесами.

6-ступінчата механічна трансмісія + Центральний диференціал із в’язкісною муфтою AWD

Максимальний контроль та спортивний рух досягаються плавним пе-ремиканням 6-ступінчатої механічної трансмісії. Поєднання з систе-мою AWD забезпечує максимальну ефективність роботи цен траль ного диферен ціала з в’язкісним LSD (диференціалом під ви щеного тертя). У разі виявлення різниці обертання передніх і задніх коліс система допомагає перерозподілити обертальний момент на ті колеса, які мають найкра-ще зчеплення з дорогою. 6-ступінчата трансмісія не тільки вирізняється більш плавним та точним перемиканням передач, але й має компакт-ний розмір та невелику вагу, тим самим додаючи Forester спортивних якостей.

Система SI-DRIVE

Система інтелектуального керування SUBARU (SI-DRIVE) здатна майже миттєво адаптувати ходові характеристики автомобіля до Вашого стилю керування, ситуації на дорозі та будь-яких умов руху. Швидка зміна схеми реакції на положення дросельної заслінки та поведінки при перемиканні режимів автоматичної трансмісії гарантує найвищу ефективність за будь-яких обставин.

Режим SPORT SHARP (Форсований спортивний)

Завдяки надзвичайній реакції режим Sport Sharp максимально розкриває потенціал двигуна. Безпосередня реакція двигуна на натискання акселератора забезпечує більш потужне прискорення.За допомогою підкермових перемикачів у режимі Sport Sharp Ви зможете краще контролювати продуктивність двигуна з 8 передаточними співвідношеннями – подібними до 8 передач – для насправді енергійного керування.

Режим SPORT (Спортивний)

В режимі SPORT забезпечується рівномірна робота двигуна за будь-якої швидкості руху. Натиснувши педаль акселератора, Ви одразу ж відчуєте чітку лінійну реакцію двигуна при значному обертальному моменті.

Режим INTELLIGENT (Економічний)

Режим INTELLIGENT системи SI-DRIVE відрізняє ідеальне поєднання реакції автомобіля на повертання керма та екологічної безпеки. Карта режимів роботи дросельної заслінки забезпечує винятковий рівень контролю завдяки плавності та водночас ефективності ходу.

Зворотній зв'язок

Контакти

Адреса:вул. Липинського 36, м. Львів, 79020, Україна

Сервіс:(032) 2-444-900,
(032) 231-86-55,
(067)380-03-96,
(067)381-22-41

Запчастини Subaru:(067)383-34-18

E-mail:sto@era.lviv.ua
parts@era.lviv.ua

Графік:пн-пт - з 9:00 до 19:00
сб - з 9:00 до 15:00
нд - вихідний

close