Автоцентр Ера.

Адреса: вул. Липинського 36. Сервіс: (032) 2-444-900, (032) 231-86-55, (067)380-03-96, (067)381-22-41 Запчастини Subaru: (067)383-34-18


Безпека є головним пріоритетом кожного проекту Subaru. Прагнення убезпечувати втілюється в конструкції кожного з наших автомобілів. Ми створюємо їх надзвичайно міцними, докладно продумуючи до найменших деталей. Пишаючись нашими позиціями визнаного лідера у сфері автомобільної безпеки, ми беремо на себе зобов'язання й надалі створювати та вдосконалювати технології, які захищатимуть Вас на кожному кроці.

Система активної безпеки, щоб уникнути зіткнення

Більшість обладнання, яке робить керування Forester таким захопливим, також убезпечує Вас та Ваших пасажирів. За будь-яких погодних умов чітке і впевнене керування, а також чудове зчеплення з дорогою, забезпечені системою симетричного повного привода, підсилюються завдяки зниженому центру ваги двигуна SUBARU BOXER.Стандартне поєднання системи динамічної стабілізації та виключних характеристик гальмової системи наділяє його спортивною реакцією, а гідроопори двигуна з високою здатністю поглинати вібрації дозволяють впевненіше почуватися за кермом. Адже Subaru вважає, що кращий спосіб уціліти в аварії - це уникнути її.

Сидіння, ремені безпеки та подушки безпеки SRS

До стандартної комплектації Forester входять фронтальні подушки безпеки SRS*, передні бокові подушки безпеки SRS* та подушки-шторки безпеки SRS*, а також подушка для захисту колін. Регульовані за висотою передні ремені безпеки обладнано переднатягувачами, щоб надійно утримувати пасажирів на місці, та обмежувачами на-вантаження, щоб зменшити навантаження на грудну клітку пасажира до безпечного рівня. У разі удару ззаду передні сидіння захищають від травм шийного відділу хребта завдяки міцному каркасу, жор-стким підголівникам та енергопоглинаючим пружинам сидінь.

Оглядовість

Однією з беззаперечних переваг Forester є чудова оглядовість. Зміна конструкції передніх стійок та інтеграція передніх бокових віконець в конструкцію передніх дверей сприяли значному зменшенню “сліпих” зон. Також на дверних панелях встановлено бокові дзеркала, що створюють дивовижно широке поле огляду. Рухатися вузькими вуличками міст напрочуд легко завдяки тому, наскільки добре проглядається простір і попереду, і позаду.

Система динамічної стабілізації

Стандартна для всіх моделей Forester система динамічної стабілізації (VDC) за допомогою ряду датчиків визначає, наскільки напрямок руху автомобіля під час повороту чи маневру відхилення відповідає намірам водія. В ситуаціях, коли стійкість автомобіля виявляється під загрозою, VDC миттєво налаштовує обертальний момент системи повного привода, потужність двигуна та гальмове зусилля для кожного колеса, щоб утримати автомобіль на заданій траєкторії.

Підсилені рами

Підсилені рами надійно захищають внутрішній простір салону від даху (через двері та стійки) до днища. Ця конструкція, завдяки використанню матеріалів високої міцності в стратегічних точках, ефективно перенаправляє та поглинає енергію від удару для захисту людей в автомобілі у разі зіткнення. Попри збільшення жорсткості рами за рахунок підвищення стійкості до скручування, її загальна вага залишилася достатньо низькою.

Видимість

Щоб уникнути небезпеки, Ви маєте завчасно передбачити її - і Subaru пропонує водієві можливість максимально точно оцінити довколишні умови. Висока точка огляду Subaru Forester та динамічний дизайн передньої частини кузова з трикутними віконними секціями мінімізують зони, недоступні для огляду, та покращують оглядовість. До того ж, встановивши камеру заднього огляду, Ви матимете чітке уявлення про простір позаду.

Аварійне зсування двигуна

Кожен з автомобілів Subaru використовує всі доступні можливості для підсилення Вашого безпеки. У разі лобового зіткнення двигун SUBARU BOXER Вашої Impreza та її трансмісія поглинають енергію удару і зсуваються донизу для захисту людей в салоні.

5-зірковий рейтинг Euro NCAP

Новий Subaru Forester отримав найвищу нагороду – 5 зірок в загальному рейтингу за результатами останніх випробувань характеристик безпеки Euro NCAP (Європейської програми оцінювання нових автомобілів).
Спробуйте контроль абсолютно нового рівня
Ваш мінливий світ сповнений підйомів та спусків, але з новим режимом X-Mode Ви можете бути певні, що Forester пройде їх уздовж і поперек. Інноваційна технологія дозволяє з легкістю взяти під контроль весь потенціал системи симетричного повного привода SYMMETRICAL AWD, доповнюючи її стабільністю системи контролю тяги для спуску по схилу та високоефективною гальмовою системою.

Режим X-Mode

“Х” означає додаткові можливості для кожного водія на будь-якій дорозі. Активуючись із натисканням кнопки, режим Х-Mode починає керувати роботою двигуна, трансмісії, системи повного привода, гальм та інших основних компонентів, забезпечуючи максимально впевнений рух по вибоїстих, ковзких дорогах і навіть по найкрутіших ухилах.

Система контролю тяги для спуску по схилу

В режимі X-Mode система контролю тяги для спуску по схилу автоматично допомагає підтримувати постійну швидкість, коли Forester рухається вниз. Завдяки тому, що роботу гальм контролює Forester, всю увагу можна зосередити на безпечному проходженні поворотів на схилах.

Зворотній зв'язок

Контакти

Адреса:вул. Липинського 36, м. Львів, 79020, Україна

Сервіс:(032) 2-444-900,
(032) 231-86-55,
(067)380-03-96,
(067)381-22-41

Запчастини Subaru:(067)383-34-18

E-mail:sto@era.lviv.ua
parts@era.lviv.ua

Графік:пн-пт - з 9:00 до 19:00
сб - з 9:00 до 15:00
нд - вихідний

close