Автоцентр Ера.

Адреса: вул. Липинського 36. Сервіс: (032) 2-444-900, (032) 231-86-55, (067)380-03-96, (067)381-22-41 Запчастини Subaru: (067)383-34-18

 

Приготуйтесь бути на крок попереду

Оновлена Subaru Legacy перевершить всі ваші очікування завдяки фірмовому горизонтально-опозитний двигун SUBARU BOXER і системі симетричного повного приводу (Symmetrical AWD). Додайте азарту своєю щоденною поїздкам, завдяки неперевершеній керованості і контролю над автомобілем в кожному повороті.

Симетричний повний привід

Симетрія забезпечує баланс. Баланс забезпечує видатну безпеку і чудову керованість. Саме тому Subaru ось вже 40 років займається розробкою і вдосконаленням технології симетричного повного приводу (Symmetrical AWD ). Завдяки двигуну SUBARU BOXER і майже ідеальної симетрії дана система максимально ефективно передає крутний момент на всі колеса автомобіля. Подібний підхід до організації конструкції забезпечує виняткове зчеплення з дорожнім покриттям, стійкість і безпеку, які допомагають повністю контролювати автомобіль практично в будь-якій ситуації. Водієві залишається лише насолоджуватися кожною секундою своєї подорожі.

Динамічні характеристики

Виняткова тяга робить прискорення швидким і захоплюючим. А симетричність конструкції Subaru Legacy допомагає забезпечити чудову керованість за рахунок більшої стійкості при проходженні поворотів і повного контролю над автомобілем практично в будь-якій ситуації.

Постійне зчеплення з дорожнім покриттям

Чим більше шини дотикаються з дорогою, тим краще контролюється автомобіль. Крутний момент в оновленій Subaru Legacy постійно направляється на всі чотири колеса для збереження максимально надійного зчеплення з дорогою, що забезпечує неперевершену керованість.

Найвища маневреність в екстремальних ситуаціях

При поганих погодних умовах або коли коштовна кожна секунда для реагування на раптову ситуацію, симетричність конструкції з практично повним поперечним балансом забезпечує стійкість, маневреність і тягу, які допоможуть уникнути небезпеки.
Двигун SUBARU BOXER
Не всі автомобілі можуть похвалитися настільки впевненим рухом і керованістю, як Subaru Legacy. Горизонтально-опозитний двигун SUBARU BOXER має більш низький і плоский профіль, ніж у інших типів двигунів. Він забезпечує більш низький центр тяжіння автомобіля в цілому, що дає збалансовану керованість, що підкреслює його видатні характеристики і продуктивність.

Підвищена стійкість на дорозі

Більш плаский профіль двигуна і його низьке розташування на шасі роблять автомобіль в цілому більш стійким до крену і поздовжнього розгойдування, ніж моделі з традиційними типами двигунів.

Плавна і ефективна передача крутного моменту

Забезпечуючи належну динаміку і продуктивність, горизонтально-опозитний двигун SUBARU BOXER сприяє збільшенню комфорту в русі за рахунок зменшених вібрацій.

Надійність і довговічність конструкції

З самого початку жорстка і збалансована плоска конструкція двигуна створює менше вібрацій, ніж рядні або V-подібні двигуни, забезпечуючи високу надійність і довговічність.

Концепція динамічного управління шасі Subaru

Оновлена Legacy розкриває всі переваги фірмових технологій subaru, підкреслюючи їх концепцією динамічного управління шасі subaru (DC3). У найбільш важливих зонах кузова використовуються високоміцні стали для досягнення підвищеної міцності і легкості. Жорстка конструкція з передньою підвісний рамою забезпечує точну й природну інформативність рульового управління, надійно ізолюючи наслідки роботи двигуна і підвіски для більш комфортного і тихого руху.

Передня підвіска

Передня незалежна підвіска типу Макферсон з жорсткою підвісний рамою має більш широку колію і більший хід коліс. Така конструкція забезпечує менший крен в поворотах, а також більш тихе і комфортний рух на різних типах дорожнього покриття.

Задня підвіска

Ідеальний баланс спортивної керованості і м'якості задньої підвіски на подвійних поперечних важелях дозволяє легко і точно долати нерівні ділянки дороги і різкі повороти.
LEGACY 2.5GT-S
Двигун: горизонтально-опозитний, 4-циліндровий, 16-клапанний бензиновий двигун DOHC з турбонаддувом
Робочий об'єм: 2457 см3
Максимальна потужність: 195 кВт (265 к.с.) при 5600 об/хв
Максимальний крутний момент: 350 Нм (35,7 кгс-м) при 2400 - 5200 об / хв
Трансмісія: 5-ступінчаста автоматична трансмісія, повний привід

Силовий агрегат, двічі удостоєний звання "двигун року" (2006 і 2008рр.) За версією "UK International Engine of the Year", був вдосконалений для підвищення продуктивності в більш широкому діапазоні оборотів. Подвійна система активного управління клапанами і турбонаддув забезпечують майже ідеальний баланс прискорення і паливної економічності.
LEGACY 2.5i / 2.5i-S
Двигун: горизонтально-опозитний, 4-циліндровий, 16-клапанний бензиновий двигун SOHC
Робочий об'єм: 2457 см3
Максимальна потужність: 123 квт (167 л.с.) при 5600 об/хв
Максимальний крутний момент: 229 нм (23,4 кгс-м) при 4000 об/хв
Трансмісія: Lineartronic, повний привід

Даний двигун забезпечує Subaru Legacy оптимальний баланс між продуктивністю і паливною економічністю. всі елементи конструкції спрямовані на підвищення відгуку при русі в межах міста, а також динаміки і прискорення на швидкісних трасах.

Трансмісія Lineartronic і система повного приводу з активним розподілом крутного моменту

Для версій Legacy 2.5i , і 2.5GT-S доступна безступінчата трансмісія Lineartronic , яка використовує ланцюг замість ременя для миттєвої реакції на мінливі умови руху. Вона дозволяє розширити передавальні значення для підвищення продуктивності та ефективності , а також для більш швидкої реакції на натиснення педалі газу. Вона використовується в парі з системою повного приводу з активним розподілом крутного моменту , яка реагує на зміни дорожньої ситуації і дії водія і безперервно контролює розподіл крутного моменту між передньою і задньою віссю. Підрульові пелюстки перемикання передач надають можливість використання шестиступінчастого режиму ручного перемикання віртуальних передач для швидкого реагування на ситуацію.

5-ступінчаста автоматична трансмісія і система повногоприводу з перемінним розподілом крутного моменту

Subaru Legacy у виконанні 2.5GT -S оснащена автоматичною коробкою передач E-5AT в поєднанні з системою повного приводу із змінним розподілом крутного моменту (VTD). Система VTD миттєво розподіляє крутний момент двигуна на всі чотири колеса, фокусуючи увагу на задніх колесах залежно від умов для поліпшення керованості, чудового зчеплення з дорогою і стійкості автомобіля. 5 -ступінчаста трансмісія з електронним управлінням відрізняється адаптивним перемиканням передач, функцією миттєвого і плавного зниження передачі і режимом ручного управління за допомогою підрульових пелюсток перемикання передач.

SI-DRIVE: Максимальна продуктивність

Універсальність Legacy 2.5GT-S забезпечується системою SUBARU Intelligent Drive (SI-DRIVE), яка дозволяє налаштувати чутливість трансмісії відповідно до вашим стилем водіння і поточною ситуацією на дорозі. три режими системи SI-DRIVE перенастроюють чутливість дросельної заслінки і алгоритм перемикання передач автоматичної трансмісії простим натисненням кнопки, зручно розташованої на рульовому колесі.

Зворотній зв'язок

Контакти

Адреса:вул. Липинського 36, м. Львів, 79020, Україна

Сервіс:(032) 2-444-900,
(032) 231-86-55,
(067)380-03-96,
(067)381-22-41

Запчастини Subaru:(067)383-34-18

E-mail:sto@era.lviv.ua
parts@era.lviv.ua

Графік:пн-пт - з 9:00 до 19:00
сб - з 9:00 до 15:00
нд - вихідний

close