Автоцентр Ера.

Адреса: вул. Липинського 36. Сервіс: (032) 2-444-900, (032) 231-86-55, (067)380-03-96, (067)381-22-41 Запчастини Subaru: (067)383-34-18Новий двигун SUBARU BOXER

Двигун SUBARU BOXER нового покоління дарує SUBARU BRZ наснагу підкорювати нові висоти точності та захвату. Цей більш компактний 2-літровий двигун встановлено нижче й переміщено ближче до водія.Вперше використана для двигуна такого типу технологія прямого та точкового впорскування забезпечила йому водночас і кращу реакцію, і меншу витрату палива. Його унікальна конструкція відкриває нове уявлення про задоволення.

2.0-л DOHC SUBARU BOXER
Макс. потужність: 147кВт (200к. с.) / 7000 об/хв
Макс. обертальний момент: 205Нм (20.9кгс/м) / 6400–6600 об/хв
Витрати палива: 7,8л/100км (6МКПП), 7,1л/100км (6АКПП)
Викид СО2: 181г/км (6МКПП), 164г/км (6АКПП)
Шляхетна потужність є характерною рисою цього безвідмовного силового агрегату. Два верхні розподільні вали (DOHC) та вдосконалена система активного газорозподілу (AVCS) дозволяють забезпечити високу потужність та зменшити викиди СО2, а горизонтально-опозитна конструкція мінімізує вібрації. Завдяки підвищеній ефективності впускної та випускної систем складається враження, що новий 2,0-літровий DOHC двигун SUBARU BOXER працює без жодного зусилля, викликаючи захват покращеною реакцією в діапазоні низьких обертів.У поєднанні з Lineartronic (безступінчатою КПП) цей двигун демонструє Вам натхнену потужність зі скромним апетитом щодо палива.

Вихідна потужність

Цей 200-сильний двигун тільки чекає команди, щоб набрати швидкість. Він гарантовано продемонструє майже невичерпну потужність в усьому робочому діапазоні завдяки високому значенню допустимих обертів, рівномірній кривій обертального моменту та 100к. с. на літр об’єму. Надзвичайна екологічність й втілений захват – до Ваших послуг.

Низький центр ваги

Центр ваги SUBARU BRZ вдалося зробити настільки низьким, наскільки це взагалі можливо, щоб захоплення від керування ним було дійсно неперевершеним. Кожен елемент автомобіля, від плаского горизонтально-опозитного двигуна до неймовірно низької лінії даху, роблять центр ваги SUBARU BRZ одним з найнижчих серед існуючих серійних автомобілів.

Силова установка спортивного автомобіля

Розташований симетрично, двигун SUBARU BOXER забезпечує розміщення колінчатого вала точно на одній лінії з приводним валом для вражаючої стабільності й активної маневреності. Завдяки конфігурації привода на задні колеса вдалося змістити двигун далі назад, щоб надати надзвичайно точного контролю над положенням автомобіля на поворотах. Поєднання цієї маневреної платформи з новою високоефективною системою керування дозволило досягти миттєвої та вражаюче точної реакції на керування.

Готуйтеся до ривка

Саме на поворотах кожен елемент SUBARU BRZ ніби оживає. На кожному повороті для Вас відкриватиметься наше розуміння досконалого керування. Це – досвід, який переверне Ваше уявлення про рух в автомобілі.

Легкий кузов

Простота конструкції та велика кількість елементів зі сталі високої міцності дозволили зменшити вагу й зробити шасі більш жорстким та точним. Використання алюмінієвого капота додатково полегшило конструкцію й разом з цим сприяло досягненню більш низького центра ваги.

Високоефективна підвіска

Повністю незалежна підвіска дає можливість в повній мірі розкрити потенціал маневреності та точності реакції SUBARU BRZ. Передня підвіска типу MacPherson зі стійкою забезпечує високу жорсткість та підсилює відчуття безпосереднього керування, дозволяючи зменшити монтажну висоту двигуна SUBARU BOXER. А задня двоважільна підвіска поглинає удари без жодної шкоди для контролю.

Трансмісія зі швидкою реакцією

Завдяки короткому ходу та неперевершеному відчуттю під час перемикання 6-ступінчатої механічної трансмісії Ви зможете повністю поринути в атмосферу керування. Для 6АКПП доступні підкермові перемикачі, система контролю кількості обертів двигуна під час перемикання на нижчу передачу та два різних режими перемикання, які завжди пасуватимуть Вашому настрою.

Диференціал підвищеного тертя Torsen

Дійсно унікальним SUBARU BRZ робить філігранна точність на кожному повороті. Передовий Torsen-дифереціал підвищеного тертя – такий же тип використовується в висококласному WRX STI – підвищує здатність тримати заданий курс під час повороту на високій швидкості, а також забезпечує більший комфорт та кращу керованість на нерівних дорогах.

Зворотній зв'язок

Контакти

Адреса:вул. Липинського 36, м. Львів, 79020, Україна

Сервіс:(032) 2-444-900,
(032) 231-86-55,
(067)380-03-96,
(067)381-22-41

Запчастини Subaru:(067)383-34-18

E-mail:sto@era.lviv.ua
parts@era.lviv.ua

Графік:пн-пт - з 9:00 до 19:00
сб - з 9:00 до 15:00
нд - вихідний

close